Kursy językowe dla dzieci

Gliwice, Knurów, Bytom, Czerwionka-Leszczyny, Świętochłowice

Specjaliści od nauki języków obcych potwierdzają, że im wcześniej podejmiemy naukę, tym lepiej. W naszej szkole zajmujemy się nauczaniem języków już od ponad 20 lat – przez ten czas udało nam się wypracować skuteczne metody zachęcania dzieci do nauki i rozwijania ich kompetencji językowych. Oferujemy naukę angielskiego dla dzieci już od 3 roku życia. Kursy językowe dla najmłodszych to wzbogacone w komponenty zajęcia LEVEL Kids oraz zajęcia LEVEL Junior. W grupach znajdują się dzieci w zbliżonym wieku, dzięki czemu nie pojawiają się problemy ogólnorozwojowe. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez doświadczonych pedagogów. Nauczanie dzieci stawia nauczycielom bardzo wysokie wymagania. Posiadamy sale specjalnie przygotowane do nauki najmłodszych. Czas zajęć jest dostosowany do wieku naszych milusińskich.

 
Znajomość języków jest bramą do wiedzy.
— Roger Bacon

Nie jest tajemnicą, iż przygodę z językiem obcym najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Mając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu, doskonale potrafimy wykorzystać potencjał drzemiący we właściwej dzieciom wrażliwości na nowe bodźce językowe.

W Szkole Języków Obcych Level rozpoczynamy naukę angielskiego już od trzeciego roku życia. Ścieżka dla najmłodszych wiedzie przez dwa etapy - LEVEL Kids i LEVEL Junior.

Każdy z nich prowadzony jest w grupie rówieśniczej, co pozwala na zrównoważony rozwój pozbawiony stresu wywołany różnicą wieku.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów z gruntownym przygotowaniem do nauczania najmłodszych, w specjalnie przygotowanych salach, a ich czas dostosowany jest do wieku kursantów.