LEVEL ONLINE

Kursy online to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym kursie językowym ze względu na codzienne zajęcia lub ograniczoną dyspozycyjność.

Zajęcia z wykorzystaniem popularnych komunikatorów wideo takich jak Skype to indywidualny kurs językowy „szyty na miarę”, dzięki któremu oszczędzasz czas - a rezultacie - możesz poświęcić go więcej na naukę!

Dni i godziny zajęć oraz program nauczania dostosowany jest indywidualnie do Twoich potrzeb, a jedynym wymaganiem jest posiadanie dostępu Internetu i kamery internetowej. Wszystkie materiały niezbędne do nauki języka obcego przesyłane są drogą elektroniczną. 

Szczególny nacisk podczas zajęć online kładziony jest na konwersację, dlatego szybko nauczysz się swobodnie porozumiewać w języku obcym. Indywidualny charakter zajęć sprawia, że 100% atencji lektora skupionych jest na Tobie - nie musimy mówić jak mocno przekłada się to na rezultaty?

Kursy online dostęne są w pakietach i mają charakter indywidualny. Cena kursów ustalana jest również indywidualnie i jest zależna od wybranego języka oraz częstotliwości zajęć.  

Wypełnij formularz, przedstawimy Ci szczegóły!

*