Szkoła językowa - nauka języków Czerwionka-Leszczyny

Oddział w Leszczynach

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież na kursy językowe w naszej szkole języków obcych w Leszczynach. Prowadzimy kursy języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Poza nauką języka w grupach oferujemy również zajęcia indywidualne z naszymi lektorami. Wybierz optymalną formę nauki dla siebie i już teraz skontaktuj się z naszą szkołą w Leszczynach!

ul. Księdza Pojdy 77c, Leszczyny
kom.: 502 084 676
e-mail: leszczyny@level.edu.pl

Konto bankowe:
98 1140 2017 0000 4802 1304 2473

Informacji udzialamy telefonicznie
Zapisz sie na kurs na poprzez formularz www

 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
*

Nauka języków w mieście Czerwionka-Leszczyny - poznaj szczegóły oferty

Marzysz, aby mówić biegle w wielu językach? Z nami jest to możliwe! Szkoła Języków Obcych LEVEL to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu z łatwością przyswoisz wiedzę i zaskoczysz wszystkich swoimi umiejętnościami. Nauka języków w Czerwionce-Leszczynach to czysta przyjemność, której efektem jest szybkie i skuteczne poznawanie sekretów wybranego przez Ciebie dialektu. U nas masz możliwość dopasowania planu nauki idealnie do swoich potrzeb. Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty i już dziś wybierz jeden z najpopularniejszych języków na świecie i rozpocznij jego naukę.

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież na nasze skuteczne kursy językowe! LEVEL to szkoła językowa w Czerwionce-Leszczynach, w której żaden język obcy nie ma przed nami tajemnic, a my chętnie dzielimy się z Tobą jego sekretami w niesamowicie przystępnej formie. Zadbamy o to, abyś przyswoił wiedzę nie tylko w sposób przyjemny, ale również trwały. Prowadzimy kursy języka angielskiego oraz niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Poza nauką języka w grupach oferujemy również zajęcia indywidualne z naszymi wykwalifikowanymi i doświadczonymi lektorami. Wybierz optymalną formę nauki dla siebie i już dziś skontaktuj się z nami, aby rozpocząć kurs!