.

Wybierz kurs dla siebie

Dla dzieci

Uczymy dzieci już od trzeciego roku życia. Sprawdź nasze kursy dla najmłodszych  - LEVEL Kids - uczymy poprzez zabawę!

[czytaj więcej...]

Konwersacje

Jeśli znasz już trochę język obcy, czas go użyć! Luźne rozmowy na tematy wszelakie, to sposobność, by ćwiczyć język bez skrępowania. 

[czytaj więcej...]

Dla młodzieży

Poza kursami ogólnymi prowadzonymi metodą komunikatywną, możesz wybrać kursy egzaminacyjne które przygotują Cię do matury, FCE, CAE oraz CPE.

[czytaj więcej...]

Zajęcia indywidualne

„Kursy szyte na miarę" - najbardziej uniwersalna forma kursu językowego One to One. Wszystkie poziomy. Każdy temat - o każdej porze - w każdym miejscu.

[czytaj wiecej...]

Dla dorosłych

Spośród kursów dla dorosłych z pewnością wybierzesz wariant odpowiadający Twoim potrzebom. Chcemy pokazać Ci, że nauka języków może być prosta i ekscytująca.

[czytaj więcej...]

Dla firm

Ważnym aspektem dla osiągnięcia sukcesu jest znajomość języków obcych. Nasze doświadczenie pomoże Twoim pracownikom osiągnąć sukces.

[czytaj wiecej...]

Szkoła Języków Obcych LEVEL - kim jesteśmy?

Od ponad 25 lat uczymy języków obcych. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bogata oferta szkoleń językowych każdego roku dopasowywana jest do nowych potrzeb naszych słuchaczy. Proponujemy skuteczne przygotowanie do wielu egzaminów oraz matury. Z sukcesem uczymy nie tylko najbardziej popularnego języka angielskiego, ale też niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a nawet japońskiego. Już dziś rozpocznij naukę wybranego języka obcego w jednej z naszych szkół!