Kurs języka rosyjskiego w Gliwicach, Bytomiu i Knurowie pomoże Ci w nauce tego języka na każdym poziomie.

Kurs języka rosyjskiego Gliwice, Bytom, Knurów

Nasza szkoła języków obcych LEVEL oferuje szereg różnego rodzaju kursów. Z pewnością każdy znajdzie u nas idealny dla siebie kurs. Zajęcia odbywają się w trzech miastach - są to: Gliwice, Bytom i Knurów. Jakie dokładnie kursy językowe oferujemy?

Naukę języka rosyjskiego można rozpocząć w każdym wieku. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń wiekowych, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby Waszych dzieci.

Język rosyjski Gliwice, Bytom, Knurów - dlaczego warto?

Nauka języków obcych, to z pewnością jedna z najlepszych inwestycji w Twój rozwój. Znajomość języka obcego ma niebagatelny wpływ na Twoje kwalifikacje zawodowe i ich ocenę przez potencjalnych pracodawców. Język rosyjski jest ciekawą alternatywą dla bardzo już popularnego w naszym kraju języka angielskiego.

Jakie zalety niesie ze sobą nauka języka rosyjskiego? Przede wszystkim jest to jeden z tych języków obcych, który Polakom przysparza najmniej trudności. Kolejną zaletą jest bez wątpienia możliwość współpracy z firmą o międzynarodowym zasięgu, których w dzisiejszych czasach nie brakuje w Polsce. Rynek pracy w tym przypadku nie ogranicza się tylko do Rosji. Jego znajomość umożliwi Ci współpracę także z pracodawcami z Ukrainy, Białorusi, Gruzji czy Kazachstanu.

Przejdźmy do konkretów, czyli sprawdźmy w jakich branżach możesz liczyć na ofertę pracy? Przede wszystkim będzie to szeroko pojęty transport, usługi celne, handel zagraniczny, czy finanse albo turystyka i rekreacja (przewodnicy, piloci wycieczek).

Kurs języka rosyjskiego w Gliwicach, Bytomiu i Knurowie może pomóc Wam znaleźć pracę związaną z tym językiem.

Od jakiego poziomu uczycie języka rosyjskiego?

Nie potrafisz samodzielnie określić Twojego poziomu? Nie martw się! Nasza szkoła językowa posługuje się testem poziomującym, dzięki czemu jesteśmy w stanie profesjonalnie określić na jakim poziomie zaawansowania aktualnie się znajdujesz. Szkolenia językowe są efektywne tylko wówczas, gdy są dopasowane do aktualnych umiejętności kursanta. Po co tracić czas na powtarzanie czegoś, co już umiesz?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób początkujących, jak i do bardzo zaawansowanych. Nauczamy od poziomu A1 do C2. Jeżeli pomimo testu masz wątpliwości, wyślij do nas zapytanie. Razem znajdziemy optymalny dla Ciebie kurs lub konwersacje - wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb.

Egzaminy językowe z rosyjskiego - przygotowanie

Nasza szkoła oferuje kursy, dzięki którym przygotujesz się m. in. do:

• egzaminów maturalnych;

• egzaminów wstępnych na studia;

• TRKI (TORFL – Test of Russian as a Foreign Language; ТРКИ – Тест по русскому языку как иностранному) - egzamin ten jest zakończony certyfikatem wydawanym przez Ministerstwo Oświaty Rosji i Główne Centrum Egzaminacyjne Federacji Rosyjskiej.

Kursy indywidualne obejmują także korepetycje dla uczniów, którzy mają problemy z realizacją podstawy programowej w ramach nauki języka rosyjskiego w szkole. Zajęcia indywidualne są wówczas ukierunkowane na identyfikację, co sprawia kursantowi największą trudność i zintensyfikowaną pracę nad tym zagadnieniem. Nauka języka rosyjskiego jest prostsza niż myślisz! Nie obawiaj się - celem korepetycji jest wsparcie Cię w nauce, a nie wytykanie Ci błędów i niedociągnięć.

Jaką metodą uczony jest język rosyjski?

Dla naszej szkoły języków obcych priorytetem jest, aby nasi kursanci na wszystkich poziomach zaawansowania już od pierwszych zajęć ćwiczyli mówienie. Komunikacja jest bowiem podstawą, jeżeli chodzi o posługiwanie się językiem obcym. Z doświadczenia wiemy także, że to właśnie mówienie sprawia najwięcej problemów, szczególnie osobom początkującym. Celem zajęć jest ograniczenie używania podczas lekcji języka polskiego do niezbędnego minimum. Dzięki temu obcowanie z językiem staje się dużo bardziej naturalne i pozwala zapamiętać więcej słów i konstrukcji gramatycznych.

Z tych względów nasi lektorzy kładą szczególny nacisk na konwersacje. Zajęcia prowadzi native speaker, który tworzy na zajęciach przyjazną atmosferę. Dzięki temu nawet nieśmiałe osoby z czasem przełamują swoje bariery i mówienie przestaje być ich zmorą. Oczywiście wszystkie kursy obejmują także naukę słownictwa, gramatyki oraz składni, dzięki czemu możesz po ukończeniu odpowiedniego poziomu podjąć się tłumaczenia tekstów.

Język rosyjski - zajęcia online

Gliwice nie są Wam po drodze? Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferujemy nasz kurs języka rosyjskiego w wersji online. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby przystąpić do nauki języka. Do grupy możesz przystąpić w każdej chwili po przejściu testu poziomującego. Otrzymasz komplet materiałów do domowej nauki, a także stałe wsparcie lektora, jak ma to miejsce podczas tradycyjnych kursów.

Kurs online jest idealny dla osób opiekujących się dziećmi lub dorosłymi bliskimi i nie mogą sobie pozwolić na dojazd do szkoły języków obcych. To także szansa na pogodzenie obowiązków zawodowych z pasją, jaką może stać się właśnie nauka języka rosyjskiego. Otrzymasz od nas wszystko czego potrzebujesz do efektywnej i przyjemnej nauki.

Kurs online sprawi, że lekcje możesz rozpocząć praktycznie w każdej chwili - podczas przerwy na lunch, gdy czekasz w kolejce do lekarza lub jedziesz pociągiem. Potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do Internetu i słuchawek. Nauka gdzie chcesz i jak chcesz w zasięgu Twojej ręki!

Masz dodatkowe pytania? Wysłanie zapytania do jedna z najszybszych form kontaktu z nami!

Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej w sekcji z opisami konkretnych pakietów.