Konwersacje

Gliwice, Knurów, Bytom, Czerwionka-Leszczyny, Świętochłowice

Z językami, wszędzie jesteś w domu.
— Edward De Waal

Jeśli znasz już trochę język obcy, czas go użyć! Luźne rozmowy na tematy wszelakie to sposobność, by ćwiczyć język bez skrępowania. Zajęcia te stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno ogólnych kursów językowych, jak i egzaminacyjnych, umożliwiają zapoznanie z żywym językiem w jego różnych odmianach. Głównym celem zajęć jest nie tylko przełamanie bariery językowej, ale także poszerzenie zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego.

Dlaczego warto wybrać konwersacje w naszej szkole?

Głównym celem zajęć jest nie tylko przełamanie bariery językowej, ale także poszerzenie zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego. Dzięki spotkaniom konwersacyjnym będziesz bez problemu zadawać zrozumiałe pytania bądź udzielać odpowiedzi w prawidłowy i naturalny sposób, co zwiększy twój komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas rozmów w sytuacjach formalnych i nieformalnych. Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w naszej szkole zarówno w grupach, jak i w zajęciach indywidualnych One to One.

Oferta zajęć konwersacyjnych skierowana jest dla dorosłych i młodzieży. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.