Szkoła językowa - nauka języków Knurów

ODDZIAŁ W KNUROWIE

Zapraszamy do naszej szkoły języków obcych w Knurowie na kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kursów mogą być konwersacje oraz zajęcia indywidualne z lektorem. Polecamy również angielski dla dzieci oraz kursy dla maturzystów. Juz teraz skontaktuj sie z naszą szkołą w Knurowie i zapisz się na wybrany kurs!

ul. Witosa 31A, Knurów (obok restauracji Mała Toscania)
tel.32 336 20 89
tel. 695 208 887
e-mail: knurow@level.edu.pl

Konto bankowe:
09 1020 2401 0000 0102 0041 7741

Godziny otwarcia sekretariatu:
ul. Witosa 31A:
poniedziałek - czwartek: 13:00-19:45
piątek: 13:00-18:00

MSP7
ul. Jedności Narod. 5:

wtorki: 16:00-18:00

 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
*

Nauczymy Cię języków obcych

Poznawanie tajemnic kolejnych języków to dla Ciebie czysta przyjemność? A może chcesz zrobić krok w kierunku samorozwoju i podjąć się nauki jednego z najpopularniejszych dialektów świata? Nauka języków w Knurowie jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i skuteczna, a to wszystko dzięki LEVEL! Nasza placówka powstała z pasji do nauki i dzielenia się sekretami różnorodnych dialektów, dzięki którym bez problemu będziesz mógł porozumieć się w każdym kraju świata. Nieważne ile masz lat i na jakim poziomie zaawansowania znasz dany język - u nas nauka nigdy się nie kończy! Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty i zobacz, co możemy Ci zaproponować.

Nauka języków - Knurów

Szkoła językowa w Knurowie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na profesjonalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego. Nasi lektorzy nie mogą się doczekać, by zdradzić Ci sekrety wybranego przez Ciebie dialektu. Choć najpopularniejszą formą zajęć są lekcje w grupach, to bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kursów mogą być także konwersacje oraz zajęcia indywidualne z lektorem. Polecamy również angielski dla dzieci oraz kursy dla maturzystów. Już teraz skontaktuj się z naszą szkołą językową i zapisz się na wybrany przez siebie kurs!

Fotolia_148398858_Subscription_XXL.jpg