Szkoła językowa – nauka języków Bytom

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych pod okiem profesjonalistów. Nasza szkoła językowa w Bytomiu oferuje m.in. kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Uczymy dzieci, dorosłych i młodzież. Przygotowujemy również do egzaminów językowych.

ul. Strzelców Bytomskich 13, Bytom
Tel: 32 389 03 03
Tel: 516 186 424
Konto bankowe:
09 1050 1285 1000 0022 6972 4346

Biuro szkoły jest otwarte:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 19:00

Napisz do nas!

 
*
Stack of dictionaries, learning foreign language

Kursy języków obcych

Nauka języków w naszej szkole jest prowadzona przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Uzupełnieniem prowadzonych przez nich zajęć są spotkania z Native Speakerami, którzy uczą swobodnej konwersacji i zapoznają studentów ze zwyczajami obecnymi w nauczanym języku. To dobre uzupełnienie metody tradycyjnych zajęć.

tech

Szkoła językowa - Bytom

W naszej ofercie nauka języków jest prowadzona na różnych poziomach, dostosowanych do uczestników grup.  Dla osób, które nie mogą przystąpić kursu w formie stacjonarnej, przygotowaliśmy specjalną ofertę online. Materiały przesyłamy drogą elektroniczną, a lekcje są prowadzone przez internetowy komunikator video. Taki rodzaj zajęć jest równie skuteczny, jak w przypadku tradycyjnych lekcji. Skupiamy się głównie na metodzie konwersacyjnej, gdzie przyswajanie języka jest nastawione na swobodną rozmowę.

Szkoła językowa Level proponuje także specjalistyczne kursy dla firm, które mogą odbywać się zarówno w Bytomiu, jak również mogą być przeprowadzane w siedzibie firmy zamawiającej szkolenie. Oferta ta jest skierowana dla instytucji i firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom odpowiednie kwalifikacje i podnieść poziom ich kompetencji. Całość kończy się egzaminem TOEIC – jest to jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów językowych w środowisku biznesowym.

E-learning or online translator concept. Learning languages onli

Nauka języków - Bytom

U nas nauka języków odbywa się w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik jest objęty uwagą i indywidualną opieką nauczyciela. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów, kursy ogólne i konwersacyjne – na różnych poziomach, indywidualnie dobieranych do kursanta. Zapraszamy!