Kurs języka szwedzkiego Gliwice, Bytom

Uczymy języka szwedzkiego dzieci, młodzież i dorosłych. Wierzymy, że na naukę języka nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Dlatego nasze kursy oferujemy maluchom od wieku przedszkolnego, a górnej granicy wieku nie przewidujemy.

Jesteśmy zawsze otwarci na Twoje potrzeby, dlatego poza lekcjami grupowymi proponujemy również konwersacje indywidualne. Nawiązujemy również współpracę z firmami - jeśli chcesz nauczyć swój zespół szwedzkiego na potrzeby biznesowe, koniecznie skontaktuj się z nami.

Kurs języka szwedzkiego w Gliwicach i Bytomiu pomoże Ci w nauce jednego z najpopularniejszych skandynawskich języków.

Język szwedzki Gliwice Bytom - dlaczego warto?

Szwecja, nasz sąsiad zza Bałtyku, to piękny kraj o bogatej historii, zjawiskowej przyrodzie i stabilnej, prężnie rozwijającej się gospodarce. Razem z Norwegią jest stawiana za wzór tak zwanego "państwa opiekuńczego", co przyciąga emigrantów z całego świata, w tym z Polski. To ojczyzna pisarki Astrid Lindgren i jej kultowej postaci Pippi Pończoszanki, a także znanych na całym świecie osobistości takich jak: autor kryminałów Stieg Larsson, zespół muzyczny ABBA, aktywistka na rzecz środowiska Greta Thunberg, piłkarz Zlatan Ibrahimović czy naukowiec Alfred Nobel.

Znajomość języka szwedzkiego przydaje się nie tylko turystom, ale również imigrantom do Szwecji i osobom współpracującym zawodowo ze szwedzkimi spółkami, z których najpopularniejsze w Polsce to chociażby IKEA, H&M, Volvo, Electrolux czy Oriflame.

O szwedzkim mówi się, że jest najłatwiejszy ze wszystkich języków skandynawskich ze względu na prostą gramatykę i intuicyjną wymowę. Języki skandynawskie należą do rodziny języków germańskich, a więc ich nauka przychodzi szczególnie łatwo osobom znającym język niemiecki i angielski. Jako że są do siebie wzajemnie podobne, dzięki znajomości szwedzkiego będziesz w stanie zrozumieć też język duński i norweski.

Poznaj język szwedzki, a Skandynawia i szanse na jej rynku pracy staną przed Tobą otworem!

Od jakiego poziomu uczycie języka szwedzkiego?

Zapraszamy do naszej szkoły językowej na lekcje języka szwedzkiego niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją językową przygodę, czy jesteś już weteranem. Prowadzimy kursy od poziomu A1 do poziomu C1. Pod okiem naszych doświadczonych nauczycieli będziesz w stanie przejść ścieżkę od raczkującego do biegle posługującego się szwedzkim w zaledwie kilka semestrów. Jest to możliwe dzięki intensywnym konwersacjom i sprzyjającej nauce atmosferze.

Nauka szwedzkiego na kursie językowym z języka szwedzkiego w Gliwicach i Bytomiu odbywa się na różnych poziomach zaawansowania.

Egzaminy językowe szwedzki - przygotowanie

Chcesz móc się chwalić uznawanym na całym świecie certyfikatem znajomości szwedzkiego?

Nasze szkoły językowe przygotują Cię do podjęcia egzaminu SWEDEX, który sprawdza umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia po szwedzku. Został on opracowany przez Folkuniversitetet i jest rozpoznawany przez Swedish Institute, instytucję zajmującą się promowaniem i nauczaniem języka ojczystego Astrid Lindgren. SWEDEX jest możliwy do podjęcia na trzech poziomach zaawansowania: A2, B1 i B2.

Jaką metodą uczony jest język szwedzki?

W naszej szkole językowej otoczysz się językiem szwedzkim już od pierwszego dnia zajęć. Jako szkoła językowa wyróżniamy się tym, że stawiamy na całkowitą immersję, to znaczy uczymy języka szwedzkiego po szwedzku. W ten sposób będziesz w stanie bardzo szybko pokonać barierę językową i komunikować się w obcym języku już po pierwszych kilku lekcjach.

Zamiast powtarzać słownictwo bez kontekstu, lekcje opieramy o konwersacje, nie zaniedbując przy tym gramatyki. Zajęcia prowadzone są przez rodzimych native speakerów ze Szwecji, którzy przy okazji nauki mogą opowiadać o swoim rodzinnym kraju, dodatkowo zachęcając do nauki szwedzkiego. Ponadto chętnie odpowiedzą na pytania kursanta o język szwedzki i samą Szwecję.

Lekcje prowadzone są w kameralnych grupach i panuje na nich przyjazna atmosfera. Wierzymy, że tylko w takim środowisku możesz uczyć się prawdziwie efektywnie. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego poziom języka, tempo nauki i indywidualne potrzeby.

Kurs języka szwedzkiego w Gliwicach i Bytomiu pomoże w przygotowaniu do certyfikatu językowego SWEDEX.

Język szwedzki - Gliwice i Bytom

Na kursy szwedzkiego zapraszamy stacjonarnie w Gliwicach i Bytomiu. Nasze filie w Gliwicach i Bytomiu mieszczą się w nowoczesnych biurach w dogodnych lokalizacjach w centrach obu miast. Lekcje stacjonarne to najlepszy sposób, by nawiązać znajomości z lektorami i innymi kursantam. To też najlepsza okazja do tego, by bez rozpraszaczy przez dłuższy czas poświęcić się w całości nauce w sprzyjającej i miłej atmosferze.

Język szwedzki - zajęcia online

Zdajemy sobie sprawę, że osoby spoza regionu też mogą chcieć się uczyć w takiej szkole językowej jak nasza, a nie mają możliwości dojazdu do naszych filii. Specjalnie dla tych właśnie kursantów uruchomiliśmy kursy języka szwedzkiego w formule zajęć online.

Zajęcia w formule wirtualnej odbywają się na tak samo wysokim poziomie jak te prowadzone stacjonarnie. Kursy językowe online oferowane przez naszą szkołę językową również gwarantują, że zaczniesz rozmawiać w języku obcym w bardzo krótkim czasie. To świetne rozwiązanie dla kursantów, którzy nie są z Gliwic lub Bytomia, bądź zwyczajnie wolą uczyć się w immersyjny i ciekawy sposób, korzystając z zajęć w zaciszu własnego domu i nie tracąc czasu na dojazdy.

Nauka języka obcego nigdy nie była wygodniejsza!

Kurs językowy z języka szwedzkiego w LEVEL

Szkoły językowe Level to gwarancja skuteczności i frajdy z nauki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczą u nas pasjonaci i doświadczeni dydaktycy, którzy kochają to co robią z całego serca.

Oferujemy naukę szwedzkiego, ale również innych języków obcych - koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę.