PubQuiz w Bytomiu

Baw się dobrze i poznawaj język, również poza szkołą. PubQuiz to gra przypominająca zasadami te znane chociażby z popularnych “Milionerów”. Uczestnicy, zebrani w drużyny biorą udział w rywalizacji odpowiadając na pytania z wielu różnych dziedzin. Najlepsza drużyna wygrywa!

Rozgrywka odbędzie się w języku angielskim, a w role prowadzących wcielą się nasi lektorzy: Justyna Woźniak i Szymon Cydzik.

24 maja | 19:00-20:45 | Bytom | Pub na Rycerskiej | ul. Rycerska 7

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy w biurze szkoły

NOWOŚĆ! Kurs Języka Arabskiego w LEVEL Bytom

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Kursach Języka Arabskiego w LEVEL Bytom.

Planujesz wakacje w Maroko? Marzysz o zobaczeniu Dubaju? Weź udział w zajęciach i poznaj język wspaniałego Bliskiego Wschodu.

Zajęcia przeznaczone są dla początkujących i odbywać się będą w każdy wtorek czerwca w godzinach 17:30-19:00. Koszt 4 zajęć, z których każde obejmuje 2 godziny lekcyjne to 450 złotych. Zajęcia prowadzone są przez Native Speakera, Isaaca Khalil.

Szczegółowych informacji udziela bytomskie biuro szkoły.

Świąteczny English Club w LEVEL Bytom!

Zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe spotkanie w bożonarodzeniowej atmosferze. Oczywiście z dodatkiem angielskiego.

10 grudnia w naszej szkole w Bytomiu odbędzie się świąteczne wydanie English Clubu.

W programie między innymi:

• dekorowanie pierników

• tworzenie ozdób choinkowych

• wspólne śpiewanie christmas carols

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim

KIEDY: 10 grudnia 2018, w godzinach 17:00-18:00

GDZIE: Szkoła Języków Obcych LEVEL Bytom, Strzelców Bytomskich 13

Andrzejki w LEVEL Bytom!

Zapraszamy wszystkich naszych małych kursantów na Bal Andrzejkowy👍 Czeka moc atrakcji dla wszystkich!
W programie
💃 tańce
👨‍🎤 karaoke
🎉gry i zabawy z angielskim
🏆 konkursy z nagrodami
Wszystkie aktywności w języku ANGIELSKIM!
Z️apisy w sekretariacie szkoły w Bytomiu.

KIEDY: 28.11.2018

GDZIE: Szkoła Języków Obcych LEVEL Bytom

WSTĘP WOLNY!

Zapisy na rok szkolny 2018/19

Oficjalnie ruszyły zapisy na nowy rok szkolny!

Poza standardowymi kursami języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego goszczących w naszej ofercie na stałe, znajdziecie również mniej oczywiste propozycje.

W momencie gdy piszemy te słowa trwają już wrześniowe zajęcia z języka szwedzkiego. Chętnych okazało się tak wielu, że musieliśmy utworzyć dodatkową grupę (a przecież niektórzy mają jeszcze wakacje). Jest moc!

W ostatnich sezonach pokazaliście nam, jak wielu z Was jest zainteresowanych nauką języka i poznawaniem kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Dlatego, kolejny rok z rzędu zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach z języka japońskiego. Naprawdę warto.

Wiele znaków na niebie wskazuje że w tym roku na stałe w naszej ofercie zagości również język chiński. Więcej szczegółów podamy Wam już wkrótce.

Jeżeli przypadła Ci do gustu któraś z naszych propozycji, zapraszamy do kontaktu przez formularz na www. Oddzwonimy ze szczegółami!

Zarezerwuj kurs już w czerwcu i skorzystaj z wyjątkowych korzyści!

Dzięki wcześniejszemu zapisowi w formule FIRST MINUTE otrzymujesz:

• gwarancję ceny kursu z roku 2016/17 (nie dotyczą Cię podwyżki cen)
  • zapewnione miejsce w wybranej grupie, na poziomie nauczania i w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
  • 10% rabatu na wybrany Intensywny Kurs Językowy
  • jeśli decydujesz się kontynuować kurs - cenę jak dla stałego Klienta
  • kontrolę wydatków - przy zapisie wpłacasz tylko pierwszą ratę za kurs, kolejną dopiero po wakacjach!

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia na żywo spektaklu pt."Czerwony Kapturek" w języku angielskim.

Spektakl zostanie wystawiony dn. 30 maja 2017r. - wtorek, o godzinie 16:40 w Szkole Języków Obcych LEVEL w Bytomiu.

Przedstawienie przygotowują dzieci (8-latki) z grupy pana Szymona Cydzik.

Zapisy w naszym biurze w Bytomiu do dnia 29.05.2017r.

Intensywne Kursy Wakacyjne 2017

Chciałbyś pracować za granicą, zwiedzić egzotyczne kraje lub zwiększyć aktywność swojego mózgu?

Proponujemy Ci intensywny kurs wakacyjny wybranego języka obcego.

Kursy wakacyjne cieszyły się w poprzednich latach dużym zainteresowaniem oraz były przez naszych studentów bardzo chwalone. Dlatego latem 2017 ponownie otworzymy dla Was nasze szkoły.

Dzięki niewielkiej liczebności grup (już od 3-4 osób) w jeden miesiąc dostaniesz naprawdę solidną dawkę wiedzy. Obiecujemy nie zamęczać Cię gramatyką (nacisk kładziemy na konwersacje), po miesiącu zaczniesz mówić w obcym języku.

Sprawdź szczegóły ...