Bezpłatne zajęcia dla dzieci w Bytomiu

Szukasz szkoły językowej dla swojej pociechy? Chcesz mieć pewność, że wybrany kurs angielskiego spełni oczekiwania Twoje i dziecka?

Odwiedź nas podczas bezpłatnych zajęć pokazowych, które odbędą się 16, 18, 23 i 25 września w naszej bytomskiej placówce.

Na zajęcia obowiązują zapisy przyjmowane przez biuro szkoły a ilość uczestników jest ograniczona.

Ramowy plan zajęć (ważny w każdy dzień zajęć):

16:00-16:45 zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat

16:45-17:30 zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat

17:40-18:25 zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Praca dla lektorów języków: szwedzkiego, hiszpańskiego i japońskiego

Jesteś absolwentem filologii lub Native Speakerem? Pasjonujesz się nauczaniem języków obcych? Może to właśnie Ciebie szukamy!

Obecnie szukamy do stałej współpracy lektorów:

• szwedzkiego

• hiszpańskiego

• japońskiego

Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj! Wyślij swoje CV na adres office@level.edu.pl lub zadzwoń po więcej informacji 502 096 434.

Chętnie przywitamy Cię na pokładzie!

LEVEL laureatem Orłów Edukacji 2019

Z wielką przyjemnością spieszymy z informacją, że nasza szkoła została wyróżniona w prestiżowym konkursie Orłów Edukacji 2019. To wyróżnienie cieszy tym bardziej, że przyznawane jest przez Was - naszych kursantów i użytkowników Internetu. Doceniliście naszą jakość nauki i obsługę. Bardzo się z tego cieszymy i dziękujemy Wam z całego serca za każdą, wyrażoną opinię! Każda z nich jest dla nas równie ważna. Dlatego prosimy - dawajcie nam nadal znać co myślicie o naszej pracy na Facebooku, Messengerze, w Google - żadna z opinii nie zostanie bez odpowiedzi.

Nagroda jest od Was i dla Was! Dziękujemy!

PubQuiz w Bytomiu

Baw się dobrze i poznawaj język, również poza szkołą. PubQuiz to gra przypominająca zasadami te znane chociażby z popularnych “Milionerów”. Uczestnicy, zebrani w drużyny biorą udział w rywalizacji odpowiadając na pytania z wielu różnych dziedzin. Najlepsza drużyna wygrywa!

Rozgrywka odbędzie się w języku angielskim, a w role prowadzących wcielą się nasi lektorzy: Justyna Woźniak i Szymon Cydzik.

24 maja | 19:00-20:45 | Bytom | Pub na Rycerskiej | ul. Rycerska 7

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy w biurze szkoły

NOWOŚĆ! Kurs Języka Arabskiego w LEVEL Bytom

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Kursach Języka Arabskiego w LEVEL Bytom.

Planujesz wakacje w Maroko? Marzysz o zobaczeniu Dubaju? Weź udział w zajęciach i poznaj język wspaniałego Bliskiego Wschodu.

Zajęcia przeznaczone są dla początkujących i odbywać się będą w każdy wtorek czerwca w godzinach 17:30-19:00. Koszt 4 zajęć, z których każde obejmuje 2 godziny lekcyjne to 450 złotych. Zajęcia prowadzone są przez Native Speakera, Isaaca Khalil.

Szczegółowych informacji udziela bytomskie biuro szkoły.

Świąteczny English Club w LEVEL Bytom!

Zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe spotkanie w bożonarodzeniowej atmosferze. Oczywiście z dodatkiem angielskiego.

10 grudnia w naszej szkole w Bytomiu odbędzie się świąteczne wydanie English Clubu.

W programie między innymi:

• dekorowanie pierników

• tworzenie ozdób choinkowych

• wspólne śpiewanie christmas carols

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim

KIEDY: 10 grudnia 2018, w godzinach 17:00-18:00

GDZIE: Szkoła Języków Obcych LEVEL Bytom, Strzelców Bytomskich 13

Andrzejki w LEVEL Bytom!

Zapraszamy wszystkich naszych małych kursantów na Bal Andrzejkowy👍 Czeka moc atrakcji dla wszystkich!
W programie
💃 tańce
👨‍🎤 karaoke
🎉gry i zabawy z angielskim
🏆 konkursy z nagrodami
Wszystkie aktywności w języku ANGIELSKIM!
Z️apisy w sekretariacie szkoły w Bytomiu.

KIEDY: 28.11.2018

GDZIE: Szkoła Języków Obcych LEVEL Bytom

WSTĘP WOLNY!

Zapisy na rok szkolny 2018/19

Oficjalnie ruszyły zapisy na nowy rok szkolny!

Poza standardowymi kursami języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego goszczących w naszej ofercie na stałe, znajdziecie również mniej oczywiste propozycje.

W momencie gdy piszemy te słowa trwają już wrześniowe zajęcia z języka szwedzkiego. Chętnych okazało się tak wielu, że musieliśmy utworzyć dodatkową grupę (a przecież niektórzy mają jeszcze wakacje). Jest moc!

W ostatnich sezonach pokazaliście nam, jak wielu z Was jest zainteresowanych nauką języka i poznawaniem kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Dlatego, kolejny rok z rzędu zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach z języka japońskiego. Naprawdę warto.

Wiele znaków na niebie wskazuje że w tym roku na stałe w naszej ofercie zagości również język chiński. Więcej szczegółów podamy Wam już wkrótce.

Jeżeli przypadła Ci do gustu któraś z naszych propozycji, zapraszamy do kontaktu przez formularz na www. Oddzwonimy ze szczegółami!