Zarezerwuj kurs już w czerwcu i skorzystaj z wyjątkowych korzyści!

Dzięki wcześniejszemu zapisowi w formule FIRST MINUTE otrzymujesz:

• gwarancję ceny kursu z roku 2016/17 (nie dotyczą Cię podwyżki cen)
  • zapewnione miejsce w wybranej grupie, na poziomie nauczania i w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
  • 10% rabatu na wybrany Intensywny Kurs Językowy
  • jeśli decydujesz się kontynuować kurs - cenę jak dla stałego Klienta
  • kontrolę wydatków - przy zapisie wpłacasz tylko pierwszą ratę za kurs, kolejną dopiero po wakacjach!

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia na żywo spektaklu pt."Czerwony Kapturek" w języku angielskim.

Spektakl zostanie wystawiony dn. 30 maja 2017r. - wtorek, o godzinie 16:40 w Szkole Języków Obcych LEVEL w Bytomiu.

Przedstawienie przygotowują dzieci (8-latki) z grupy pana Szymona Cydzik.

Zapisy w naszym biurze w Bytomiu do dnia 29.05.2017r.

Intensywne Kursy Wakacyjne 2017

Chciałbyś pracować za granicą, zwiedzić egzotyczne kraje lub zwiększyć aktywność swojego mózgu?

Proponujemy Ci intensywny kurs wakacyjny wybranego języka obcego.

Kursy wakacyjne cieszyły się w poprzednich latach dużym zainteresowaniem oraz były przez naszych studentów bardzo chwalone. Dlatego latem 2017 ponownie otworzymy dla Was nasze szkoły.

Dzięki niewielkiej liczebności grup (już od 3-4 osób) w jeden miesiąc dostaniesz naprawdę solidną dawkę wiedzy. Obiecujemy nie zamęczać Cię gramatyką (nacisk kładziemy na konwersacje), po miesiącu zaczniesz mówić w obcym języku.

Sprawdź szczegóły ...

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego o tytuł Mistrza Poziomu Podstawowego

30 marca 2017 roku w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 7 w Knurowie, odbyła się XIII edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego o tytuł Mistrza Poziomu Podstawowego.

Od ponad 10 lat wydarzenie organizowane jest przy współpracy SJO Level. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem – w tym roku przystąpiło do niego około 30 uczniów z 7 szkół podstawowych. To była doskonała okazja by sprawdzić swoją wiedzę i zawalczyć o cenne nagrody! Szkoła Języków Obcych Level ufundowała dwie z nich - najlepsi uczestnicy otrzymali semestralne kursy języka angielskiego.

Klasyfikacja laureatów przedstawia się następująco:

• I – Maciej Dymkowski (MSP nr 4)
  • II – Alicja Mirocha (MSP nr 7)
  • III – ex aequo – Maciej Strzępka (MSP nr 9) i Weronika Szejnoga (SP w Paniówkach)
  • IV – Weronika Popowska (MSP nr 2)
  • V – Emilia Kampa (SP w3 Chudowie)
  • VI – Kamila Szolc (SP w Chudowie)
  • VII – Dawid Piotrowski (ZSP w Gierałtowicach)
  • VIII – Karolina Dyka (ZSP w Gierałtowicach)
  • IX – Wiktor Polok (MSP nr 1)
  • X – Marcin Kulas (MSP nr 7)

Wszystkich Laureatom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!!!

Black friday sale - kursy językowe tańsze o połowę

Nie wybrałeś jeszcze kursu językowego dla siebie? Najwyższy czas aby podjąć decyzję, a my postaramy Ci się w tym pomóc.

Poczynając od 23 listopada aż do 4 grudnia w Szkole LEVEL trwa Black Friday Sale. Oznacza to ni mniej ni więcej, że wybrane kursy językowe możesz wyrać z 50% rabatem.

Wybieraj spośród kursów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy włoskiego. Dla entuzjastów japońskiego też znajdzie się miejsce.

Nie trać czasu - oferta ograniczona jest do 4 grudnia.

Leć po rabat First Minute! Zapisy rozpoczęte!

Zarezerwuj dla siebie miejsce na kursie jeszcze przed wakacjami i skorzystaj z wyjątkowych korzyści, które czekają na Ciebie!

Dzięki wcześniejszemu zapisowi w formule FIRST MINUTE otrzymujesz:

• gwarancję ceny kursu z roku 2015/16 (nie dotyczą Cię podwyżki cen)
  • 10% rabatu na wybrany Intensywny Kurs Językowy
  • jeśli decydujesz się kontynuować kurs - cenę jak dla stałego Klienta
  • kontrolę wydatków - przy zapisie wpłacasz tylko pierwszą ratę za kurs, kolejną dopiero po wakacjach!
  • Oczywiście, jeżeli uznasz że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, nadal możesz skorzystać z 14-dniowej gwarancji:)

Zapisz się na kurs!

Europejski Dzień Języków w CKS Mrowisko

W najbliższy czwartek, 10 marca razem z AEGEE POLSL świętujemy Europejski Dzień Języków w CKS Mrowisko (Pszczyńska. Nie mogło nas tam zabraknąć. Pojawimy się w silnym składzie, aby przybliżyć Wam języki: norweski, japoński i węgierski.

Warsztaty poprowadzą doskonale Wam znani z warsztatów językowychAniko i Marlon Couto-Ribeiro-Szalay!

Wydarzenie trwa 2 dni (10 i 11 marca), poniżej szczegółowe informacje:

W pierwszym dniu zapraszamy na 1,5h warsztaty z języków:
- norweskiego,
- włoskiego,
- węgierskiego,
- japońskiego.

W drugi dzień również nie zabraknie atrakcji!
11 marca odbęda się warsztaty podróżnicze! Swoimi niesamowitymi przygodami podzieli się z nami Kuba Rydkodym, którego możecie znać z bloga ”Plecak Wspomnień”. Opowie on o swoich podróżach autostopem oraz jak w tani sposób można podróżować i zobaczyć różne zakątki świata.

Aby zapisać się na warsztaty językowe wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej:
Liczba miejsc ograniczona!
Warsztaty z podróżnikiem nie wymagają zapisów i nie ma ograniczenia liczba miejsc!

Wszystkie warsztaty są DARMOWE!

Szczegółowy harmonogram warsztatów językowych:
Blok I - norweski + węgierski
węgierski - 17:45 - 19:15
15 minut przerwy
norweski - 19:30 - 21:00
Blok II - włoski + japoński
włoski - 17:45 - 19:15
15 minut przerwy
japoński - 19:30 - 21:00

Warsztat z podróżnikiem odbędzie się 11 marca o 18:30 w Mrowisku!

W razie pytań możesz skontaktować się z nami pisząc na:
dayoflanguages2015@gmail.com

Wszystkie warsztaty odbędą się w CKS Mrowisko (ul.Pszczyńska 85, Gliwice)
Szczegóły godzinowe będą podane wkrótce!

Tak więc przyjdź na European Day of Languages i wkrocz z AEGEE-Gliwice w świat nauki języków, podróży oraz dobrej zabawy! Duża dawka nowych, ekscytujących doświadczeń zapewniona, do zobaczenia :)

Nie może Was tam zabraknąć!