Szkoła językowa - nauka języków Gliwice

Jeśli interesuje Cię efektywna nauka języka obcego w życzliwej atmosferze, zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą języków obcych w Gliwicach. Nasi lektorzy i Native Speakerzy mają bogate doświadczenie w skutecznym nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, ale także japońskiego czy szwedzkiego. Poza standardowymi kursami oferujemy również konwersacje, kursy indywidualne i egzaminacyjne.

ul. Górnych Wałów 22
Tel: 32 301 40 50
Tel: 512 337 674
Konto bankowe:
09 1050 1285 1000 0022 6972 4346

Biuro szkoły jest otwarte:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00

 

Napisz do Nas!

 
*

Kursy w Gliwicach

Skuteczne kursy językowe – Gliwice

Jeśli interesuje Cię efektywna nauka języka obcego w życzliwej atmosferze, zapraszamy do kontaktu. Nasza szkoła językowa w Gliwicach to profesjonalna kadra nauczająca. Nasi lektorzy i Native Speakerzy mają bogate doświadczenie w skutecznym nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, ale także japońskiego czy szwedzkiego. Poza standardowymi kursami oferujemy również konwersacje, kursy indywidualne i egzaminacyjne.

Nauka języków, którą proponujemy w naszej szkole w Gliwicach to skuteczne metody i dbałość o dobór odpowiednich, dla każdego poziomu, materiałów i metod. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Potrafimy motywować do dalszej pracy, nasze zajęcia są prowadzone dla różnych grup – od poziomu podstawowego, do coraz bardziej zaawansowanych.

E-learning. Mobile dictionary. Learning languages online.
London Telephone Booth and Big Ben

Szybka nauka języków -  Gliwice

Nauka języków jest procesem, który wymaga zaangażowania. Nasi specjaliści wiedzą, w jaki sposób sprawić, by przyswajanie wiedzy było dla kursantów przyjemnością i przynosiło skuteczne rezultaty. Dla osób, które chcą uzupełnić swoją wiedzę, lub przypomnieć sobie posługiwanie się językiem, którego już kiedyś się uczyli, szczególnie polecamy zajęcia konwersacyjne – nastawione na dialog szybko dadzą zadowalające efekty.

Nasza szkoła językowa to profesjonalny zespół, który odznacza się niesamowitą charyzmą i optymizmem. Prowadzimy zajęcia o nazwie Level Kids, skierowane dla najmłodszych. Sposób ich prowadzenia łączy naukę i zabawę. Stosujemy różnorodne formy i metody – naukę poprzez dźwięk, obraz, odgrywanie tematycznych scenek. Chcemy, by nasi najmłodsi uczniowie poczuli, że nauka obcego języka może być fascynującym zajęciem.

Profesjonalna szkoła językowa Gliwice

To, co wyróżnia naszą ofertę to nauka języków obcych w formie stacjonarnej i zdalnej. Druga opcja została przygotowana z myślą o osobach, którym ciężko jest znaleźć czas na dojazdy. Zajęcia na miejscu również mogą odbywać się indywidualnie lub w małych kilkuosobowych grupach.

e-learning - learning languages online