Kursy Językowe dla Dorosłych

Gliwice, Knurów, Bytom, Czerwionka-Leszczyny, Świętochłowice

Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.
— Frank Smith

Kurs angielskiego, niemieckiego, a może nauka języka włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego lub rosyjskiego? Na którykolwiek język się zdecydujesz, możesz liczyć na nasze wsparcie! Z nami nauka języków obcych będzie łatwa i ekscytująca. Znajomość języka obcego to nie tylko powód do satysfakcji, ale również szansa na lepszą pracę oraz możliwość porozumiewania się z ludźmi z całego świata

Nauka przed egzaminem i nie tylko

Oferta szkoły języków obcych LEVEL obejmuje zarówno kursy ogólne, kursy prowadzone metodą Callana oraz kursy egzaminacyjne. W naszych szkołach prowadzimy kursy angielskiego przygotowujące do egzaminów międzynarodowych takich jak FCE, CAE i TOEIC oraz kursy języka niemieckiego przygotowujące do egzaminu ZD. Jeśli zależy Ci na swobodnym porozumiewaniu się w danym języku, polecamy nasze kursy konwersacyjne. Dla rozpoczynających naukę przygotowaliśmy kursy dla początkujących. Oprócz polskojęzycznych lektorów zatrudniamy również Native Speakerów, którzy skutecznie przybliżają naszym słuchaczom język i kulturę danego kraju.

Znajomość języków obcych jest konieczością. Niezależnie czy dotyczy pracy, czy po prostu wyjazdu na wakacje - doskonale wiemy, jak ważna to umiejętność.

Chcielibyśmy pokazać Ci, że nauka obcych języków może być tak prosta, jak ekscytująca. Spośród kursów adresowanych dla osób dorosłych z pewnością uda Ci się wybrać wariant odpowiadający Twoim potrzebom.

Wśród naszych propozycji odnajdziesz kursy ogólne, prowadzone Metodą Direct (bezpośrednią), a także przygotowujące do egzaminów międzynarodowych takich jak FCE, CAE i TOEIC z języka angielskiego oraz ZD z niemieckiego.

Jeśli znasz już język obcy, doskonałym wyborem będą zajęcia konwersacyjne. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę językową, wypróbuj któryś z kursów dla początkujących. Zapracowanym, oraz osobom które chcą bardzo szybkich efektów dedykujemy Kursy Indywidualne

Kursy prowadzone są często przez tzw. Native Speakers, dzięki czemu uczestnicy mają sposobność poznać język obcy "od podszewki".