LEVEL – SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Witamy na stronie internetowej szkoły językowej LEVEL! Już od ponad 25 lat uczymy języków obcych. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bogata oferta szkoleń językowych każdego roku dopasowywana jest do nowych potrzeb naszych słuchaczy. Proponujemy skuteczne przygotowanie do wielu egzaminów oraz matury. Z sukcesem uczymy nie tylko najbardziej popularnego języka angielskiego, ale też niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a nawet japońskiego. Już dziś rozpocznij naukę wybranego języka obcego w jednej z naszych szkół!

Wybierz kurs dla siebie

Dla dzieci

Zapraszamy dzieci już od trzeciego roku życia! Propozycję rozpoczęcia nauki języka angielskiego w naszej szkole otwierają wzbogacone w komponenty zajęcia LEVEL Kids oraz zajęcia LEVEL Junior.

[czytaj więcej...]

Konwersacje

  Jeśli znasz już trochę język obcy, czas go użyć! Luźne rozmowy na tematy wszelakie, to sposobność, by ćwiczyć język bez skrępowania.

[czytaj więcej...]

Dla młodzieży

Poza kursami ogólnymi prowadzonymi metodą komunikatywną, możesz wybrać kursy profilowane, które przygotują Cię do egzaminu maturalnego lub innych - FCE, CAE i CPE.

[czytaj więcej...]

Zajęcia indywidualne

„Kursy szyte na miarę„ - najbardziej uniwersalna forma kursu językowego One to One. Wszystkie poziomy. Każdy temat - o każdej porze - w każdym miejscu.

[czytaj wiecej...]

Dla dorosłych

Spośród kursów dla osób dorosłych z pewnością wybierzesz wariant odpowiadający Twoim potrzebom. Chcemy pokazać Ci, że nauka języków może być prosta i ekscytująca.

[czytaj więcej...]

Dla firm

Ważnym aspektem dla osiągnięcia sukcesu jest znajomość języków obcych. Nasze doświadczenie pomoże Twoim pracownikom osiągnąć sukces. 

[czytaj wiecej...]