Kursy Językowe dla Młodzieży

Kursy językowe dla młodzieży w szkole LEVEL to krok we właściwym kierunku. Oferujemy kursy ogólne prowadzone metodą komunikatywną, a także zajęcia przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz egzaminów FCE, CAE i CPE z języka angielskiego lub ZD z niemieckiego. Tym, którzy chcą przełamać barierę w mówieniu, polecamy nasze lekcje prowadzone metodą Callana. Młodzież rozpoczynająca dopiero swoją przygodę z językiem może skorzystać z oferty kursów dla początkujących. Wśród lektorów pracujących w szkole języków obcych LEVEL są Native Speakerzy – kontakt z nimi to świetna okazja do uczenia się języka obcego od jego rodzimego użytkownika.

Gliwice, Knurów, Bytom, Czerwionka-Leszczyny, Pyskowice, Świętochłowice

Język jest mapą drogową kultury.Mówi Ci skąd ludzie pochodzą i dokąd zmierzają.
— Rita Mae Brown

Kursy językowe dla młodzieży w Level to poważny krok ku doskonaleniu języka obcego. Poza kursami ogólnymi prowadzonymi metodą komunikatywną możesz dokonać wyboru pomiędzy profilowanymi zajęciami przygotowującymi do egzaminów maturalnych, egzaminów certyfikatowych FCE, CAE i CPE z języka angielskiego lub ZD z niemieckiego.

Chcącym przełamać barierę w mówieniu, polecamy udział w lekcjach prowadzonych metodą Direct (bezpośrednią).

Dla chcących poznać arkana nowego języka obcego przygotowaliśmy ofertę kursów dla początkujących.

Kursy prowadzone są często przez tzw. Native Speakers, dzięki czemu uczestnicy mają sposobność poznać język obcy "od podszewki".