Kursy językowe dla firm - Knurów

W szkole języków obcych LEVEL od ponad dwudziestu pięciu lat uczymy języków obcych. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Profesjonalne kursy językowe dla firm – Knurów

Co roku dopasowujemy ofertę szkoleń językowych do nowych potrzeb naszych słuchaczy. Obecnie proponujemy Państwu nie tylko skuteczne przygotowanie do wielu egzaminów czy zajęcia indywidualne. W naszej ofercie znajdują się też profesjonalne kursy językowe dla firm. Nasze ośrodki szkoleniowe znajdują się w następujących miejscach na mapie Polski: Knurów, Gliwice,  Bytom, Czerwionka-Leszczyny, Świętochłowice. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Z sukcesem uczymy pracowników firm nie tylko najbardziej popularnego języka angielskiego, ale też niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a nawet japońskiego. Posiadając ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w tej branży doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym aspektem działalności zawodowej jest znajomość języków obcych. To ona może być kluczem dla osiągnięcia sukcesu. W oparciu o tę wiedzę, którą poparliśmy naszym wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, zbudowaliśmy potężną bazę know-how w odniesieniu do szkoleń językowych dla firm i instytucji. Nasze zajęcia są dopasowane do potrzeb pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą w zakresie kursów językowych dla firm w ośrodkach w Knurowie, Gliwicach,  Bytomiu czy Świętochłowicach.

Fotolia_144953923_Subscription_XXL.jpg