darmowe_kursy_jezykowe_level_s_www.jpg

Akademia Umiejętności – kursy językowe dla osób pracujących z województwa śląskiego

Bezpłatne Kursy Języka Angielskiego

Zdobądź mistrzowskie umiejętności językowe!

Kursy ze 100% dofinansowaniem

darmowe_kursy_jezykowe_level_jezyk.jpg

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWYCH

• język niemiecki

• język francuski

• 2 lub 4 semestry nauki (po 60h)

• różne poziomy zaawansowania (A-C)

• grupy maksymalnie 12 osobowe

• podręczniki w cenie

• CERTYFIKATY!

dla_kogo_darmowe_kursy_jezykowe_level_s.jpg

Dla kogo są bezpłatne kursy językowe?

Projekt skierowany jest do osób, które spełniają łącznie następujące warunki:
• dla osób dorosłych
• zamieszkują lub pracują na terenie województwa śląskiego (zgodnie z KC);

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, to napisz do nas w sprawie bezpłatnych kursów językowych.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujący lub pracujących na terenie Śląska. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Akademii umiejętności językowych.

Projekt realizowany będzie do 31 grudnia 2021 roku.

Po zakwalifikowaniu się do Projektu i ocenie potrzeb szkoleniowych Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z następujących form wsparcia:

Akademia umiejętności językowych – szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na każdym poziomie zaawansowania:
• każdy Uczestnik może skorzystać z 2 semestrów nauki języka, co pozwala na realne podniesienie kwalifikacji językowych. Po ukończonych 2 semestrach i zdanym egzaminie zewnętrznym Uczestnik może przystąpić do kolejnych 2 semestrów nauki tego samego języka na wyższym poziomie;
• zajęcia będą się odbywać w grupach max. 12-os., 2-3 razy w tygodniu po max. 4 h lekcyjne;
• każdy Uczestnik po ukończeniu 2 semestrów jest zobligowany do przystąpienia do wybranego egzaminu zewnętrznego (m.in. TELC, TOEIC lub BULATS);
• Uczestnicy otrzymają podręczniki, zgodne z poziomem zaawansowania (po 1 na semestr).

Szczegółowych informacji i zapisów na szkolenie szukaj kontaktując się z naszym biurem w Bytomiu.