Język Niemiecki – Bytom

W naszej szkole, jego nauka szybko przyniesie pierwsze efekty. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, których doświadczenie przekłada się na formę zajęć – w naszej szkole kładziemy nacisk na konwersację, która jest kluczem do szybkiej nauki. Tworzenie zdań, wykorzystanie słownictwa i określonych zwrotów, poprawność fonetyczna to umiejętności, które dzięki wspólnie prowadzonym dialogom w małych grupach pozwolą na szybsze obycie się z językiem.

Deutschlandfahne
E-learning. Mobile dictionary. Learning languages online. Smartp

Niemiecki - Bytom

Nasi nauczyciele cechują się zaangażowaniem – w zrozumiały sposób wyjaśnią nawet najbardziej problematyczne kwestie dla kursanta. Znamy techniki szybkiej i efektywnej nauki, z chęcią podzielimy się tą wiedzą.

Propozycja kursów jest skierowana do wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz tego dysponujemy również ofertą specjalną – język niemiecki dla firm, a spotkania mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły w Bytomiu, jak i w firmie, która zamawia kurs. Jesteśmy otwarci na elastyczne godziny lekcji. Dla nas liczy się przede wszystkim efekt końcowy, czyli sprawne porozumiewanie się, bogaty zasób słownictwa i poprawność sformułowanych zdań.

Efektywna nauka języka niemieckiego

Nasze zajęcia są prowadzone z pasją i entuzjazmem. Przyjazna atmosfera udziela się całej grupie. Język niemiecki wcale nie musi kojarzyć się ze skomplikowaną gramatyką i trudnymi do przyswojenia zaimkami. Nasza szkoła to gwarancja swobodnej atmosfery i nastawienie na pracę w małych zespołach.

Z nami poznasz język niemiecki nie tylko od strony gramatycznej! W naszej szkole, która mieści się w Bytomiu, stawiamy na komunikację i indywidualne podejście. Dysponujemy najlepszymi materiałami.

e-learning - learning languages online

Oferta kursów języka niemieckiego w Bytomiu

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków w Europie. Wykorzystywany przez ponad 120 milionów osób, zajmuje 10 miejsce w światowym rankingu najczęściej używanych języków. Jego znajomość to także możliwość podróżowania po wielu krajach, w których stanowi on język urzędowy, m.in. w Austrii i Luksemburgu. Posługiwanie się nim daje więc nieograniczone możliwości. Zapraszamy do jego nauki w naszej szkole językowej znajdującej się w Bytomiu!