Język angielski - Bytom

Język angielski to podstawa globalnej komunikacji. W naszej szkole, jego nauka szybko przyniesie pierwsze efekty. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, których doświadczenie przekłada się na formę zajęć – w naszej szkole kładziemy nacisk na konwersację, która jest kluczem do szybkiej nauki. Tworzenie zdań, wykorzystanie słownictwa i określonych zwrotów, poprawność fonetyczna to umiejętności, które dzięki wspólnie prowadzonym dialogom w małych grupach pozwolą na szybsze obycie się z językiem.

stack of colorful magazines

Angielski - Bytom

Język angielski jest obecnie podstawowym narzędziem porozumiewania się ludzi  z różnych narodowości. W naszej szkole językowej znajdującej się w Bytomiu wiemy, jak wielkie możliwości daje jego znajomość. Jest on na tyle uniwersalny, że będąc w niemalże każdym państwie na świecie, pozwoli nam na kontakt z tamtejszą społecznością. Jest on również jednym z podstawowych wymogów w ofertach pracy. Jego znajomość ma więc wiele korzyści.

E-learning or online translator concept. Learning languages onli

Angielski - Bytom

W naszej ofercie język angielski jest dostępny w kursach grupowych i indywidualnych, które odbywają się w naszej szkole Level, w Bytomiu. Prowadzimy również naukę dla firm – w tym przypadku to nauczyciel może dojechać do biura firmy, która zamawia lekcje. Mamy także rozwinięty pakiet nauczania dla dzieci oraz specjalistyczne kursy, których zadaniem jest przygotowanie do egzaminu językowego.

Profesjonalne metody nauczania i szybkie efekty pracy to rezultat 25 lat doświadczenia. Język angielski i jego nauka to dla nas przyjemność, a wykwalifikowana kadra daje nam pozycję jednej z najlepszych szkół w Bytomiu. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego z kurs antów, dlatego zajęcia są prowadzone w małych grupach.

england stoff silhouette

Nauka angielskiego w Bytomiu

Prowadzimy kursy indywidualne, grupowe, ogólne i egzaminacyjne. Szczególnie te ostatnie są bardzo istotne z perspektywy zawodowej. Język angielski i jego znajomość można udokumentować zdając następujące egzaminy: CAE, FCE, TOEIC – my zadbamy o odpowiednie przygotowanie do nich i pewność, że ocena na dyplomie będzie pozytywna.

Wybierz kurs: