Język angielski - Gliwice

Nasze metody opierają się na indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Język angielski, niemiecki, francuski i wiele innych, które znajdziesz w naszej ofercie kursów  są prowadzone przez profesjonalną kadrę, która potrafi motywować i zna skuteczne metody nauczania. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wybrać zajęcia w grupach czy indywidualne lekcje, nasi specjaliści poprowadzą Cię przez każdy etap i szczegółowo wyjaśnią wszystkie reguły.

Copy of stack of colorful magazines

Profesjonalna nauka języka angielskiego w szkole językowej w Gliwicach

W naszej szkole dbamy o to, by każdy uczeń po zakończeniu szkolenia potrafił w swobodny sposób komunikować się w nauczanym języku. Angielski, którego uczymy w naszej szkole językowej, w Gliwicach jest podzielony na odpowiednie rodzaje kursów – od poziomu podstawowego, po szkolenia konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów z certyfikatami międzynarodowymi. Dbamy o różnorodność prowadzonych zajęć, każda lekcja to inny dział tematyczny.

opt22.jpg

Poznaj język angielski - Gliwice

Wykorzystujemy różnorodne techniki nauki. Język angielski jest przez nas nauczany w sposób angażujący uwagę kursanta, do współpracy z naszą szkołą językową w Gliwicach zaprosiliśmy wykwalifikowanych native speakerów, którzy potrafią z fascynacją dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wiele prowadzonych przez nas zajęć opiera się na dialogu, język angielski jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem komunikowania, dlatego w naszej szkole językowej znajdującej się w Gliwicach wiemy, jak nauczyć naszych kursantów poprawnego posługiwania się nim – wzbogacamy słownictwo i uczymy poprawnej konstrukcji zdań. Wprowadzamy techniki szybkiego zapamiętywania, bazujące na systemie skojarzeń i potrafimy z zaangażowaniem przekazywać naszą wiedzę.

Copy of england stoff silhouette

Skuteczna i efektywna nauka angielskiego w szkole językowej, w Gliwicach

Nasze zajęcia nastawione są na aktywną naukę. Nie wykładamy wyłącznie teorii, ale dzięki zajęciom konwersacyjnym wykorzystujemy zdobytą wiedzę w praktyce. Język angielski stanowi dziś podstawę międzynarodowej komunikacji. Jego znajomość otwiera wiele możliwości zawodowych i prywatnych. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jego nauka może być naprawdę przyjemna.

Wybierz kurs: