Język włoski - Gliwice

Twoją pasją jest nieustanny rozwój, a Ty każdego dnia poszukujesz skutecznych sposobów, aby zdobyć nowe umiejętności? W takim razie Szkoła Języków Obcych LEVEL ma coś specjalnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz język włoski, dzięki któremu każda kolejna podróż do krainy pizzy i spaghetti będzie czystą przyjemnością, a Ty bez problemu będziesz mógł porozumieć się z lokalnymi mieszkańcami. Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Poznaj szczegóły naszej oferty i wybierz kurs, który spełni Twoje oczekiwania.

pexels-photo.jpg
pexels-photo-10922.jpeg

Szybko i skutecznie - kurs języka włoskiego w Gliwicach

Dzięki przystępnej i niezwykle przyjaznej formie prowadzenia zajęć, zapewnisz sobie nie tylko mile spędzony czas pełen nowych informacji, ale także wiedzę, która pozostanie w Twojej głowie już na zawsze. Znamy się na tym, co robimy i z radością dzielimy się z Tobą sekretami różnorodnych dialektów!

Język włoski, którego naukę możesz podjąć w Gliwicach, nauczany jest w trzech formach - tradycyjnych zajęć grupowych, lekcji indywidualnych oraz konwersacji. To Ty wybierasz, która z nich zagwarantuje Ci najlepsze efekty. Co więcej, nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku i będących na różnych poziomach zaawansowania. Z radością przygotujemy Cię do egzaminu, certyfikatu czy zagranicznej podróży. A może chciałbyś zafundować swoim pracownikom kurs języka obcego? Z nami jest to możliwe. Czekamy na Ciebie!

Poznaj sekrety języka włoskiego

W naszej szkole skupiamy się na potrzebach naszych kursantów i to na ich podstawie proponujemy im odpowiednią ścieżkę nauki. Proponowany język włoski, którego nauczysz się w Gliwicach, to tylko jedna z naszych propozycji. Nieustannie się rozwijamy i ciągle nam mało, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych dialektów, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę. W końcu kto powiedział, że nauka jednego języka jest wystarczająca? Gdy tylko rozpoczniesz u nas kurs, gwarantujemy, że z radością zdecydujesz się na kolejny.

Zastanawiasz się, dlaczego to akurat nam powinieneś zaufać? Spieszymy z wyjaśnieniem! W naszej placówce znajdującej się w Gliwicach język włoski nauczany jest przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę lektorską, wśród której znajdziesz wyłącznie pasjonatów języków obcych i procesu nauczania.