Język hiszpański - Bytom

Język hiszpański jest dynamiczny, pełen pasji i radości. Na naszych kursach poznasz specjalistów, którzy podzielają te cechy. Ich zaangażowanie i optymizm w przekazywaniu wiedzy to coś, co szybko udziela się całej grupie. Nasze kursy są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb – prowadzimy lekcje na różnych poziomach: od podstawowego, ogólnego przez zajęcia dla dzieci i firm. Nauczymy Cię swobodnego komunikowania, bez stresu włączysz się w dyskusję i zachwycisz bogatym zasobem słownictwa.

e-learning - learning languages online

Efektywna nauka języka hiszpańskiego

Dlaczego jego znajomość jest tak ważna? Hiszpański to główny język Ameryki Południowej, ponieważ jest on zarejestrowany jako urzędowy język większości państw z tego kontynentu. To właśnie w Bytomiu możesz posiąść kompetencję i w szybki sposób zacząć komunikować się w tym języku. Nasza szkoła językowa oferuje wiele możliwości odbywania kursów – stacjonarnie, zdalnie, w grupach lub indywidualnie.  

Stack of dictionaries, learning foreign language

Hiszpański - Bytom

Znajomość języka hiszpańskiego, to również bardzo przydatna umiejętność, która pomoże wyróżnić Cię na rynku pracy, a oferowane przez nas zajęcia nie muszą odbywać się w naszej szkole znajdującej się w Bytomiu. Specjalna oferta dla firm, których pracodawcy dbają o kompetencje pracowników, daje możliwość odbywania spotkań w filii danego przedsiębiorstwa. Znajomość języka otwiera większe możliwości pracy w branży międzynarodowej.

Zajęcia z native speakerem, lektorem, ćwiczenia audio i dialogi prowadzone z innymi uczniami – to główne narzędzia, które zagwarantują szybkie przyswojenie nowej wiedzy. Hiszpański, którego naukę prowadzą wykwalifikowani nauczyciele z Bytomia, to gwarancja nauki i czasu spędzonego w gronie pasjonujących osób. Nasi specjaliści potrafią prowadzić zajęcia z niebywałą charyzmą, która motywuje kursantów do dalszej pracy.

tech

Nauka hiszpańskiego w Bytomiu

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich – kurs można odbywać na zajęciach stacjonarnych i w formie zdalnej. Język hiszpański to przepustka do poznania niebywałego świata Ameryki Łacińskiej.