Język niemiecki - Gliwice

Język niemiecki jest jednym z najczęściej wykorzystywanych języków w Europie. W naszej szkole, w Gliwicach pomożemy Ci dołączyć do szerokiej grupy osób, które w swobodny sposób potrafią wykorzystać jego znajomość w rozmowie. Zapoznamy Cię również z gramatyką i fonetyką – z nami te zagadnienia nie będą dla Ciebie problemem. Nasi specjaliści potrafią w przystępny sposób wyjaśnić wszystkie, nawet najbardziej zawiłe dla kursanta kwestie. Cechuje nas duża dawka optymizmu i chęć dzielenia się wiedzą.

 

Fotolia_144953923_Subscription_XXL.jpg
Fotolia_123443162_Subscription_XXL.jpg

Język niemiecki – oferta szkoły językowej w mieście Gliwice

Dbamy o różnorodność w prowadzeniu zajęć, dlatego każda lekcja to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką. Nasze grupy składają się z kilku osób, w których przełamujemy bariery językowe. Kładziemy nacisk na konwersację. Wiele zajęć stanowi praca w małych zespołach, gdzie uczestnicy wspólnie uczą się wykorzystywać zdobyte umiejętności podczas prowadzenia swobodnych rozmów pod czujnym okiem nauczyciela.  

Język niemiecki wykładamy z pasją i ogromnym zaangażowaniem, dbając przy tym o swobodną atmosferę. W naszej szkole, w Gliwicach chcemy by przyjazna atmosfera wprawiła naszych kursantów w optymizm i chęć dalszej pracy. Uczymy gramatyki, wzbogacamy słownictwo i motywujemy. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie w nauczaniu języków przekłada się na zadowolenie tysiąca klientów. Z nami przełamiesz barierę językową i wzbogacisz się o nowe umiejętności.

Wykwalifikowani specjaliści i profesjonalne metody nauczania – kurs niemieckiego w Gliwicach

Wśród naszych propozycji znajdują się szkolenia takie jak: niemiecki dla początkujących, dzieci, młodzieży i maturzystów, oprócz tego istnieje możliwość odbywania lekcji nie tylko w formie stacjonarnej, w Gliwicach. Dla osób zapracowanych przygotowaliśmy specjalne kursy odbywające się online. Nasza oferta jest dostosowywana indywidualnie do preferencji klienta. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu na dojazdy. Cały przebieg zajęć odbywa się wówczas przez internet.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój niemiecki był płynny zarówno w mowie, jak i piśmie to dołącz do nas! W naszej szkole w Gliwicach pracują profesjonalni nauczyciele i native speakerzy, którzy pomogą Ci szybko przyswoić gramatykę i słownictwo.

Fotolia_58084863_Subscription_XXL.jpg

Oferta kursów języka niemieckiego w Gliwicach

Język niemiecki jest jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi komunikacji w Europie. Jego znajomość pozwala na zwiększenie kwalifikacji na rynku pracy. Obecnie wiele firm rozpoczyna współpracę międzynarodową z zachodnimi sąsiadami, co skutkuje zapotrzebowaniem w wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Nauka języka może przynieść Ci realizację planów zawodowych, jak również satysfakcję z podniesienia umiejętności.