Kursy językowe dla dzieci - Gliwice

W szkole języków obcych LEVEL proponujemy Państwa pociechom profesjonalne kursy językowe dla dzieci. Gliwice, Bytom,  Świętochłowice czy Czerwionka-Leszczyny – oto miejsca, w których znajdują się nasze ośrodki szkoleniowe! Możemy Państwa zapewnić, że posiadamy doświadczenie w tej branży – od ponad dwudziestu pięciu lat uczymy dzieci w wieku od trzech lat języków obcych. Z sukcesem uczymy najmłodszych nie tylko popularnego języka angielskiego, ale też niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a nawet japońskiego.

 

kids-girl-pencil-drawing-159823.jpeg
pexels-photo-225017.jpeg

Kursy językowe dla dzieci w Gliwicach to najlepsi lektorzy

Chcemy powiedzieć to wprost: lepszych specjalistów od nauki języka nie znajdą Państwo w żadnej szkole językowej! Wybieramy tylko fachowców i najlepszych absolwentów filologii. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pozwala naszym nauczycielom nawiązać swobodny kontakt z najmłodszymi kursantami.

U nas jest wesoło i nie ma mowy o nudzie! W końcu najlepiej uczyć dzieci przez zabawę. W LEVEL jest też ambitnie – wychodząc ponad utarte szkolne schematy, nauczymy Państwa dzieci praktycznego języka przydatnego w codziennej komunikacji. Ponadto nauka w naszej szkole jest skuteczna i bezstresowa – sprawdzamy wiedzę szkrabów, nie strasząc ich klasówkami. U nas Państwa dziecko poczuje się bezpiecznie – jak w domu. Nasza przestrzeń po prostu przygotowana jest dla najmłodszych. Zapraszamy do nauki!

Wyjątkowe kursy językowe dla dzieci – Gliwice

Naszą mocną stroną są niewielkie grupy. Zapomnijmy o piętnastoosobowych klasach! W takich warunkach nauka języka nie może być efektywna. U nas to nie przejdzie. Dzięki niewielkim, kameralnym grupom gwarantujemy wysoki poziom interakcji i zwiększoną przyswajalność wiedzy. Państwa dzieci będą zachwycone – możliwość językowego rozwoju przez zabawę to wspaniały prezent i inwestycja na lata, która ułatwi znalezienie dobrej pracy i przyda się podczas wyjazdów za granicę!

Nasi lektorzy to specjaliści w swojej dziedzinie! Właśnie dlatego nasze kursy językowe dla dzieci w Gliwicach i nie tylko to najlepsza decyzja, którą możecie Państwo podjąć.