Język hiszpański - Gliwice

Angielski i niemiecki opanowałeś już do perfekcji, w związku z czym szukasz kolejnego języka, którego sekrety mógłbyś poznać? A co powiesz na hiszpański nauczany w Gliwicach? Jak się okazuje - dialekt ten w ciągu ostatnich 10 lat zdobył ogromną popularność i został wprowadzony także do programu zajęć różnych szkół. Twoja placówka nie daje Ci możliwości jego nauki? Spokojnie, mamy na to rozwiązanie. W Szkole Języków Obcych LEVEL z radością przyjmiemy Cię pod nasze skrzydła i podzielimy się z Tobą wiedzą, która zagwarantuje Ci swobodną umiejętność komunikacji w danym języku.

spain-flag-flutter-spanish-54097.jpeg

Naucz mówić się po hiszpańsku

Od ponad 25 lat udało nam się zarazić pasją do języków obcych ponad 15 tysięcy studentów, którzy obecnie biegle się nimi posługują, zdali różne certyfikaty lub wyjechali za granicę. Jeśli język hiszpański od zawsze był Twoim marzeniem, to w Gliwicach masz możliwość jego nauki zarówno od podstaw, jak i na poziomach średnio zaawansowanym czy zaawansowanym. Do potrzeb każdego naszego kursanta podchodzimy indywidualnie, pomagając mu wybrać taką ścieżkę nauki, która idealnie dopasuje się do jego potrzeb i oczekiwań.

pexels-photo (1).jpg

Język hiszpański - kurs w Gliwicach

Szkoła Języków Obcych LEVEL to miejsce, które sprawi, że pokochasz język hiszpański nauczany w Gliwicach i z radością będziesz odkrywać jego sekrety, zdobywając coraz to bardziej imponującą umiejętność biegłego posługiwania się nim. W naszej placówce z radością przyjmujemy osoby w każdym wieku - zarówno tych najmłodszych, którzy potrzebują pomocy w zdaniu egzaminu czy matury, jak i dorosłych, chcących nieustannie się rozwijać. Nasi doświadczeni lektorzy zadbają o to, aby wiedza została przekazana Ci w niezwykle przystępny sposób.

Radość z nauczania i pasja do języków obcych to coś, co wyczuwalne jest w trakcie każdych prowadzonych przez nas zajęć. Zastanawiasz się, jakie propozycje lekcji przygotowaliśmy dla Ciebie? Język hiszpański jest dostępny w formie zajęć grupowych, indywidualnych lub konwersacji. W naszej ofercie posiadamy także zajęcia dedykowane firmom. Już dziś poznaj szczegóły naszej oferty i przekonaj się, że nauka języków obcych może być niesamowicie przyjemna i fascynująca. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!