Język niemiecki dla firm - Gliwice

Jeśli są Państwo właścicielami firm, w których znaczącą rolę odgrywa współpraca międzynarodowa, wśród Państwa pracowników absolutnie niezbędna jest znajomość języków obcych.

Profesjonalny język niemiecki dla firm w Gliwicach i nie tylko

W związku z tym szkoła języków obcych LEVEL proponuje Państwu bogatą ofertę szkoleniową dedykowaną pracownikom różnych firm. Profesjonalnie przekazujemy wiedzę z zakresu specjalistycznego języka branżowego, a także praktycznego języka niezbędnego w codziennej komunikacji. W naszej ofercie znajdują się różne języki, między innymi angielski, włoski, rosyjski, japoński, hiszpański i niemiecki dla firm. Gliwice, Bytom, Świętochłowice czy Czerwionka-Leszczyny – oto miejsca, w których uczymy!

Gwarantujemy niezwykle efektywną naukę dzięki profesjonalnej kadrze. Oprócz polskojęzycznych lektorów zatrudniamy również Native Speakerów, którzy skutecznie przybliżają słuchaczom nie tylko język, ale i kulturę danego kraju. Chcielibyśmy pokazać Państwa pracownikom, że nauka języków obcych może być prosta, a zarazem niezwykle ekscytująca. Spośród szkoleń językowych adresowanych dla pracowników firm z pewnością uda się Państwu wybrać wariant odpowiadający Państwa potrzebom. Wśród wielu kursów serdecznie polecamy nasz niemiecki dla firm w Gliwicach!

Fotolia_144953923_Subscription_XXL.jpg
people-coffee-tea-meeting.jpg

Niemiecki dla firm w mieście Gliwice to kurs na miarę Państwa potrzeb zawodowych

Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży. W szkole językowej LEVEL przekonaliśmy się wielokrotnie, że znajomość języków obcych jest bardzo ważnym aspektem działalności zawodowej. To ona nierzadko okazuje się kluczem dla osiągnięcia sukcesu w branży. W oparciu o tę konstatację, którą poparliśmy naszym przygotowaniem do przyjemnego i owocnego nauczania, udało nam się zbudować imponującą bazę know-how w zakresie szkoleń językowych dedykowanych dla firm i instytucji.

Niemiecki dla firm w Gliwicach, Bytomiu czy Świętochłowicach to tylko niektóre z naszych licznych propozycji kursowych. Nasze zajęcia za każdym razem staramy się dopasować

do potrzeb Państwa pracowników. Już dziś serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą kursów językowych dla firm!