Język niemiecki dla dzieci - Bytom

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest absolutną koniecznością. Niezależnie od tego, czy biegłe operowanie językiem dotyczy pracy, przeprowadzki za granicę czy po prostu wakacyjnego wypadu – wszyscy doskonale wiemy, jak ważna to umiejętność. Warto o nią zadbać o najmłodszych lat – w końcu nie od dziś wiadomo, że dzieci uczą się języków obcych szybciej niż dorośli. Ich mózg jest lepiej przystosowany do przyswajania wiedzy – właśnie dlatego warto zapisać swoją pociechę na zajęcia w szkole językowej już od najmłodszych lat!

Fotolia_144953923_Subscription_XXL.jpg

Niemiecki dla dzieci w Bytomiu to czysta przyjemność

W związku z tym szkoła języków obcych LEVEL przygotowała specjalną ofertę dydaktyczną dla najmłodszych. Uczymy wielu języków – w naszej ofercie znajduje się angielski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński i niemiecki dla dzieci. Z przyjemnością prezentujemy Państwu LEVEL KIDS, czyli zajęcia dla dzieci w wieku od czterech do sześciu oraz od siedmiu do dwunastu lat. Szanowni Państwo, zapiszcie swoje dzieci na zajęcia w jednym z naszych ośrodków szkoleniowych (do wyboru są między innymi Knurów, Gliwice,  Bytom, Czerwionka-Leszczyny czy Świętochłowice) – z pewnością będą Państwu wdzięczne.

pexels-photo-256468.jpeg

Nauka przez zabawę, czyli niemiecki dla dzieci w mieście Bytom

Bazując na naszym ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu, wypracowaliśmy unikalną metodę nauki dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, która daje rewelacyjne efekty. Dzięki temu gwarantujemy Państwu nie tylko harmonijny rozwój kompetencji językowych Państwa pociech przy zachowaniu formuły zabawy, ale i możliwość rozwoju w gronie rówieśników. Zapewniamy, że częstotliwość i czas zajęć w naszej szkole jest zawsze dostosowana do wieku i zaawansowania najmłodszych. Zazwyczaj godzina lekcyjna liczy czterdzieści pięć lub sześćdziesiąt minut dobrej zabawy i owocnej nauki.  Z naszymi profesjonalnymi nauczycielami niemiecki dla dzieci w Bytomiu to kurs na miarę dziecięcych i rodzicielskich oczekiwań!