Kursy językowe dla firm - Bytom

Obecnie jednym z najważniejszych aspektów owocnej działalności zawodowej jest znajomość języków obcych. To gwarancja sukcesu! Szkoła języków obcych LEVEL ma zaszczyt zaproponować Państwu profesjonalne kursy językowe dla firm w Bytomiu, a także Knurowie, Gliwicach czy Świętochłowicach. Dwadzieścia pięć lat doświadczenia na rynku zaowocowało potężną bazą know-how w zakresie profesjonalnych szkoleń językowych dla firm i instytucji.

people-coffee-tea-meeting.jpg
pexels-photo-380769.jpeg

Kursy językowe dla firm w mieście Bytom – nasze zajęcia są szyte na miarę

Ponadto zajęcia mogą być prowadzone w siedzibie Państwa firmy, co pozwoli zaoszczędzić pracownikom czas potrzebny na dojazd do jednego z naszych ośrodków szkoleniowych (oczywiście, lekcje mogą mieć miejsce również w siedzibie LEVEL).

To nie wszystko! Nasze kursy językowe dla firm (w Bytomiu, Gliwicach czy Świętochłowicach) wyróżniają się też atrakcyjną ceną dopasowaną do Państwa potrzeb i możliwości. Cena za lekcję jest niezależna od liczby osób w grupie (każdy pracownik może do niej dołączyć w dowolnym czasie). Te profesjonalne zajęcia mogą być prowadzone zarówno przez Native Speakers, jak i rodzimych lektorów. Jako centrum egzaminacyjne ETS przeprowadzamy międzynarodowy egzamin TOEIC (jeden z najważniejszych egzaminów językowych w środowisku biznesu) dla pracowników Państwa firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursowej – napiszcie Państwo do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat kursów i otrzymać szczegółowy prospekt dla biznesu.

Niemiecki - Bytom

Szkołę językową LEVEL tworzą specjaliści, którzy pasjonują się tym, co robią. Nasz zespół tworzą starannie wybrani absolwenci filologii obcych oraz profesjonalni Native Speakerzy. Możemy Państwa zapewnić, że wiemy, jak mądrze przeprowadzić skuteczny tok nauczania, który da efekty w postaci znajomości branżowego języka obcego oraz praktycznego języka niezbędnego w codziennej komunikacji. Nasi nauczyciele są obdarzeni niepowtarzalną osobowością i wyjątkową pasją do nauczania –to oni przeprowadzają nasze kursy językowe dla firm w Bytomiu i nie tylko.

Szkoła języków obcych LEVEL oferuje pracownikom firm wyjątkowe zajęcia dopasowane do ich potrzeb. Lekcje przeprowadzane przez specjalistów są szyte na miarę – co oznacza, że tematyka, czas i częstotliwość zajęć odpowiadają w pełni potrzebom Państwa firmy i są dopasowane do specyficznych potrzeb języka branżowego. Plan zajęć dostosowujemy do harmonogramu pracy zatrudnionych u Państwa pracowników, a więc gwarantujemy Państwu pełną elastyczność.