Język włoski - Bytom

Kursy, których celem jest nauka tego języka są szczególnie popularne wśród osób młodych, aktywnych, nastawionych na podróżne, czujących potrzebę ciągłego pogłębiania swojej wiedzy. Język włoski, który poznasz w naszej szkole w Bytomiu to nauka, dzięki której wszystkie te cele staną się możliwe do osiągnięcia. Nasi specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem, potrafią doskonale zmotywować do pracy i wprowadzić przyjazną atmosferę podczas trwania zajęć.

 

opt16.jpg
opt17.jpg

Włoski - Bytom

Język włoski jest wykładany przez zaangażowanych, pełnych charyzmy i optymizmu nauczycieli z Bytomia. W naszej szkole panuje swobodna atmosfera, która w połączeniu z profesjonalną wiedzą przekłada się na świetne efekty kursantów. Zapisy na kurs są poprzedzone konsultacjami z klientem, tak by pomóc mu wybrać najkorzystniejszą ofertę.

W nauczaniu indywidualnym istnieje możliwość dobrania odpowiedniej liczby godzin i czasu. Ten rodzaj kursu został przystosowany dla osób, które chcą poznać język włoski, jednak nie mają możliwości uczęszczania na zajęcia w siedzibie firmy, w Bytomiu. Dla takich osób dostosowaliśmy naszą ofertę, w której wszystkie niezbędne materiały są przesyłane droga elektroniczną, zaś same zajęcia odbywają się przez internetowy komunikator wideo.

Oferta kursu języka włoskiego

Włoski to język, który dominuje w dziedzinie sztuki, mody i aranżacji wnętrz – w naszej szkole możesz poznać nie tylko gramatykę  i leksykę tego języka, ale dzięki zajęciom z native speakerami wzbogacisz swoją wiedzę o informacje z dziedziny kultury i historii tego państwa. Takie rozwiązanie pozwala zaznajomić się z mentalnością tamtejszej społeczności, co dodatkowo wzbudza chęć ich poznania i dobrze motywuje do dalszej pracy.

Nasze zajęcia nie pozwolą Ci się nudzić, ponieważ małe grupy zapewniają ciągłą aktywność i wsparcie od nauczyciela na każdym poziomie.

Italy Flat

Kursy włoskiego – szkoła językowa w Bytomiu

Z nami nauka każdego języka jest prosta i efektywna. Język włoski, hiszpański czy angielski – zajęcia z każdego z nich są prowadzone w skuteczny, profesjonalny sposób. Potrafimy motywować i wykładać wiedzę w łatwy i zrozumiały sposób.