Język francuski - Bytom

Podróż do Paryża lub wakacje w Marsylii - kto z nas nie chciałby się tam przenieść, chociażby na weekend? Oferta last minute zagwarantuje takie przeżycia, ale co z językiem? Sama podróż to nie wszystko, potrzebna jest jeszcze komunikacja. Język francuski w naszej szkole znajdującej się w Bytomiu to zajęcia prowadzone przez profesjonalnych, doświadczonych specjalistów i indywidualne podejście do każdego kursanta. Z nami poznasz Francję od kuchni – opanujesz język, zrozumiesz jego specyfikę i nauczysz się charakterystycznych sformułowań.

France colorful brush strokes painted flag.
france drapeau patrie nation tour eiffel  paris ville capitale s

Francuski  - Bytom

Wszystkie potrzebne materiały dostosowujemy do Twojego poziomu wiedzy. Zajęcia prowadzone przez komunikator video pozwolą na maksymalne skupienie uwagi specjalisty wyłącznie na Tobie i Twoich efektach. Jesteśmy otwarci na propozycje godzinowe odbywania spotkań online, również dobór tematyki może być wsparty Twoimi preferencjami.

Dlaczego jeszcze warto uczyć się tego języka? Przede wszystkim francuski i jego gramatyka nie jest trudna do opanowania. Szczególnie zajęcia prowadzone przez naszych specjalistów pomogą Ci szybko i efektywnie przyswoić ten język. Wystarczy naprawdę niewiele, by móc w miarę swobodnie się nim posługiwać. Dodatkowo stanowi on dobre podłoże do późniejszego zapoznania się z innymi językami romańskimi.

Najlepsze metody nauki języka francuskiego

Nauka tego języka z pewnością przyda się podczas pobytu w Paryżu – dzięki jego znajomości można lepiej poczuć klimat tego miejsca – poznać jego kulturę i zawiązać ciekawe znajomości. Język francuski, którego naukę oferujemy w Bytomiu, to również praktyczna wiedza, która z pewnością przyda się w podniesieniu swoich kwalifikacji na rynku pracy – jest to język wielu instytucji międzynarodowych.

Francuski to język, którego możesz uczyć się również w domu – nasza oferta obejmuje nie tylko kursy stacjonarne, odbywające się w Bytomiu, ale również ofertę nauki online.

Stack of dictionaries, learning foreign language

Kursy języka francuskiego w Bytomiu

Język francuski jest pełen pasji i melodyjności. Nasze kursy są nastawione na zdobycie wszystkich niezbędnych kompetencji językowych – rozumienia ze słuchu, poprawności gramatycznej, poszerzania zasobu leksykalnego oraz to, co najważniejsze swobodnej konwersacji.