Język hiszpański dla firm - Bytom

Szkoła LEVEL od dwudziestu pięciu lat z dużymi sukcesami uczy języków obcych!

pexels-photo (1).jpg
spain-flag-flutter-spanish-54097.jpeg

Język hiszpański dla firm na terenie miasta Bytom

Nasza propozycja dydaktyczna dedykowana jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przy czym uczymy nie tylko klientów indywidualnych, ale również pracowników firm. W naszej ofercie znajduje się nie tylko popularny język angielski, ale też niemiecki, włoski, rosyjski, japoński i hiszpański dla firm. Bytom, Gliwice,  Świętochłowice czy Czerwionka-Leszczyny – oto miejsca, w których znajdują się nasze profesjonalne ośrodki szkoleniowe! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług szkoły językowej LEVEL.


Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, zdajemy sobie sprawę, jak ważna w działalności zawodowej jest biegła znajomość języków obcych. Warto wziąć pod uwagę, że pracownicy firmy powinni posiadać nie tylko znajomość praktycznego języka, ale przede wszystkim specjalistycznego języka branżowego. W końcu każda branża posiada swój specyficzny język i zasób charakterystycznych zwrotów, których znajomość może być gwarancją osiągnięcia sukcesu zawodowego. W związku z tym polecamy Państwa uwadze naukę języków obcych – hiszpański dla firm w Bytomiu to połączenie przyjemności z praktyką!

Z LEVEL hiszpański dla firm w Bytomiu to moc korzyści

Razem z ofertą szkoleniową dla Państwa pracowników gwarantujemy wiele korzyści! Nauka języków obcych nigdy nie była przyjemniejsza. Oto, co oferujemy:

– po pierwsze, nasze zajęcia są szyte na miarę, a więc szczegółowy temat, czas i częstotliwość lekcji są dopasowane do potrzeb pracowników i absolutnie odpowiadają potrzebom Państwa firmy;

– po drugie, proponowany przez nas plan zajęć za każdym razem dostosowywany jest do harmonogramu pracy pracowników zatrudnionych w Państwa firmie – nasi lektorzy są elastyczni i z przyjemnością dopasują się do Państwa oczekiwań;

– po trzecie, hiszpański dla firm to kurs, który może odbyć się w Bytomiu i w każdym innym ośrodku szkoleniowym LEVEL albo w siedzibie Państwa firmy.

Z naszej strony gwarantujemy też atrakcyjne warunki finansowe! Cena za jedną lekcję jest ustalana indywidualnie i jest stała (a więc niezależna od liczby osób w grupie – każdy pracownik może dołączyć do grupy w dowolnym czasie). Nasze zajęcia mogą być prowadzone przez Native Speakers i rodzimych lektorów – nasi nauczyciele to pasjonaci, którzy z pewnością zarażą Państwa pracowników miłością do języków obcych.

Ponadto jako centrum egzaminacyjne ETS jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu międzynarodowy egzamin TOEIC (jest to jeden z najważniejszych egzaminów językowych w środowisku biznesu) dla pracowników Państwa firmy. W tym miejscu raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.